Module WDM

  • WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    Qeybta Wavelength Multiplex Passive Optical Network Module waxaa loogu talagalay barnaamijyada GPON / XGPON / NGPON2. Waxay ku saleysan tahay tikniyoolajiyadda Filimka Filimka (TFF) waxayna ka shaqeysaa kanaalka 1310nm / 1490nm / 1550nm. Astaamaha ● Khasaare Gelitaan Dheer iso Go'doomin sarreysa Po Kala caddarnaan hooseysa Khasaare ku tiirsanaan Design Naqshad naqshadeysan ability Kalsoonid sare iyo xasillooni sarreysa Tem Heerkulka Howlgalka ballaaran: Laga soo bilaabo -5 ℃ ilaa 75 ● c Telcordia GR-1209-CORE oo u hoggaansamaya ● Telcordia GR-1221-CORE oo u hoggaansamaya Codsiyada CWDM Nidaamka PON Networ ...
  • FWDM Componet

    Componet FWDM

    Qeybahan FWDM waxay adeegsadaan tikniyoolajiyadda shaandhada fara-yare ee filinka ah si ay u kala saaraan ama isugu daraan calaamadaha muuqaalka gaarka ah. Iyada oo leh baaxad ballaadhan, luminta gelinta hoose, go'doomin sarreysa, iyo kuleylka kuleylka oo ku tiirsan, waxay ku habboon yihiin in loo isticmaalo qalabka wax lagu kordhiyo, CATV, iyo codsiyada FTTH. Astaamaha band Ballaadh ballaadhan loss Khasaare gelis hooseeya iso Go'doominta marinka sare reli Kalsoonida iyo xasilloonida gaarka ah Codsiyada l Codsadeeyayaasha muraayadaha l Tilmaamaha Qaybta Qaybta CATV Qoraalada Pa ...
  • 1310/1490/1550FWDM Component

    1310/1490 / 1550FWDM Qeybaha

    Astaamaha band Ballaadh ballaadhan loss Khasaare gelis hooseeya lation Go'doomin heer sare ah ability Kalsoonida gaarka ah iyo xasilloonida Codsiyada amp Kordhiyeyaasha muuqaalka Spe CATV Qeexitaannada Qaybta Halbeegyada Gudbinta Dekedda (CP) Mawjadda Dhexdhexaad lp nm 1310 & 1490 Wavelength Range nm 1310 + -50 & 1490 + -10 Insertion Loss 0.80 Flatness dB -0.30 Gooni Goynta @ λR dB ≥30 Milicsiga Port (CR) Wavelength Dhexe lR nm 1550 Wavelength Range nm 1535 ~ 1620 Insertion Lo ...
  • 200G DWDM Module Mux Demux DWDM

    200G DWDM Module Mux Demux DWDM

    Qeybta Mawjadaha Cufan ee Multiplex Module waxaa loogu talagalay codsiyada shabakadda DWDM. Waxay ku saleysan tahay tikniyoolajiyadda Filinka Filimka (TFF) waxayna ka shaqeysaa kanaalka 200G oo kala dheereeya dhererka dherarka ITU Grid CWDM oo ka socda 1520nm ilaa 1620nm. Tilmaamaha oss Loss Gelitaanka Hoose iso Go'doon sarreysa la Kala caddarnaan hooseysa Khasaare ku tiirsanaan reli Kalsooni sarreysa iyo xasillooni sarreysa comp Telcordia GR-1209-CORE oo u hoggaansamaya ● Telcordia GR-1221-CORE oo u hoggaansan ● RoHS-6 Codsiyada u hoggaansamaya DWDM Nidaamka PON Shabakadaha Qeexitaanka CATV .. .
  • 150G DWDM MODULE MUX DEMUX for Base Station

    150G DWDM MODULE MUX DEMUX ee Saldhigga Saldhigga

    Qeybta Mawjadaha Cufan ee Multiplex Module waxaa loogu talagalay codsiyada shabakadda DWDM. Waxay ku saleysan tahay tikniyoolajiyadda Filimka Filimka (TFF) waxayna ka shaqeysaa kanaalka 150G oo kala dheereeya dhererka dhererka dhererka ITU Grid CWDM oo ka socda 1520nm ilaa 1620nm. Astaamaha ● Khasaare Gelitaan Dheer lation Go'doomin sarre Po Kala duwaansho hoose Ku tiirsanaanta Khasaare ability Kalsoonida sare iyo xasilloonida sare ● Telcordia GR-1209-CORE oo u hoggaansamaya ● Telcordia GR-1221-CORE Codsiyada u hoggaansamaya DWDM Nidaamka PON Shabakadaha CATV Xirmooyinka Qeexida Qiyaasta Halbeegga S ...
  • 100G DWDM Module MUX DEMUX LGX CASE

    100G DWDM Module MUX DEMUX LGX CASE

    Qeybta Mawjadaha Cufan ee Multiplex Module waxaa loogu talagalay codsiyada shabakadda DWDM. Waxay ku saleysan tahay tikniyoolajiyadda Filimka Filimka (TFF) waxayna ka shaqeysaa kanaalka 100G oo kala dheereeya dhererka dherarka ITU Grid CWDM oo ka socda 1520nm ilaa 1620nm. Astaamaha ● Khasaare Gelitaan Dheer lation Go'doomin sarre Po Kala duwaansho hoose Ku tiirsanaanta Khasaare ability Kalsoonida sare iyo xasilloonida sare ● Telcordia GR-1209-CORE oo u hoggaansamaya ● Telcordia GR-1221-CORE Codsiyada u hoggaansamaya DWDM Nidaamka PON Shabakadaha CATV Xirmooyinka Qeexida Qiyaasta Halbeegga S ...
  • High Quality CWDM Multiplexer with 1470-1610nm for Base Station

    Tayada Sare ee CWDM Multiplexer leh 1470-1610nm oo loogu talagalay Saldhigga Saldhigga

    Qaybta Mawjadaha Wareegtada ah ee 'Multiplex Module' waxaa loogu talagalay saldhigga saldhigga 5G iyo codsiyada shabakadda CWDM ee dhererkoodu kala duwan yahay. Waxay ku saleysan tahay tikniyoolajiyadda Filimka Filimka (TFF) waxayna ka shaqeysaa 20nm kanaalka kala dheereynta dhererka dhererka ITU Grid CWDM laga bilaabo 1270nm ilaa 1610nm. Astaamaha ● Khasaare Gelitaan Dheer iso Go'doon sarreysa Po Kala duwaansho hooseysa Khasaare ku tiirsanaan reli Kalsoonid sarreysa iyo xasillooni sarreysa Mawjad Howlgal ballaaran: Laga soo bilaabo 1260nm ilaa 1620nm pe Heerkulka Howlgalka Wide: Laga soo bilaabo -5 ilaa 75 ℃ ℃ Telcordia GR-120 ...
  • 9+1CH CWDM with LGX Box

    9 + 1CH CWDM oo wata LGX Box

    Qaybta Mawjadaha Wareegtada ah ee 'Multiplex Module' waxaa loogu talagalay saldhigga saldhigga 5G iyo codsiyada shabakadda CWDM ee dhererkoodu kala duwan yahay. Waxay ku saleysan tahay tikniyoolajiyadda Filimka Filimka (TFF) waxayna ka shaqeysaa 20nm kanaalka kala dheereynta dhererka dhererka ITU Grid CWDM laga bilaabo 1270nm ilaa 1610nm. Astaamaha ● Khasaare Gelitaan Dheer iso Go'doomin sarreysa Po Kala caddarnaan hooseysa Khasaare ku tiirsanaan reli Kalsoonaan sarreysa iyo xasillooni sare ● Telcordia GR-1209-CORE oo u hoggaansamaya ● Telcordia GR-1221-CORE Qiyaasta Qiyaasta Halbeegga Halbeegga ...
  • 8CH CWDM Mux and Demux Module

    8CH CWDM Mux iyo Module Demux

    Qaybta Mawjadaha Wareegtada ah ee 'Multiplex Module' waxaa loogu talagalay saldhigga saldhigga 5G iyo codsiyada shabakadda CWDM ee dhererkoodu kala duwan yahay. Waxay ku saleysan tahay tikniyoolajiyadda Filimka Filimka (TFF) waxayna ka shaqeysaa 20nm kanaalka kala dheereynta dhererka dhererka ITU Grid CWDM laga bilaabo 1270nm ilaa 1610nm. Tilmaamo Loss Gelitaanka Yar Go'doon Sare Sare Kala Qaadasho Ku Xeran Tiirarka Wadista Hawlaha oo Weyn: Laga soo bilaabo 1260nm ilaa 1620nm Heerkulka Howlgalka Wide: Laga soo bilaabo -5 ℃ ilaa 75 reli Kalsoonida sare iyo xasilloonida sare Telcordia GR-1209-CORE compli ...
  • Single Fiber Bidirectional Optical Circulator

    Hal Wareegtada Fibreerka Wareega ah

    Wareegtada ayaa garaneysa gudbinta laydhka aan la rogi karin, oo hagta gudbinta iftiinka gadaal, oo ka soocda gudbinta iftiinka ee booska, kana soo saaro deked kale. Waxaa loo isticmaali karaa moduleka WDM MUX iyo moduleka DEMUX si loo xaqiijiyo gudbinta laba-feyl ee hal-fiber ah iyo keydinta ilaha fiber-ka. Astaamaha ● Khasaare Gelitaan Dheer Po Khasaare Baaxad leh Ku-tiirsanaanta ● Heerkulka Hawlgalka Wide: Laga bilaabo -5 ℃ ilaa 75 ℃ Kalsoonida iyo Degganaanta Sare ● Telcordia GR-1209-COR ...
  • CCWDM Mux Demux Module

    CCWDM Mux Demux Module

    Qeybta Wareegtada Wareegga ee 'Multiplex Compact Coarse Wavelength Multiplex' waxaa loogu talagalay codsiyada isku-xirnaanta CWDM-dherer-dherer badan iyo moduleka saldhigga 5G. Our CCWDM soosaarid ku saleysan tikniyoolajiyadda bannaan ee bilaashka ah waxayna ka shaqeysaa kanaalka 20nm kala dheereynta dhererka dhererka ITU Grid CWDM laga bilaabo 1270nm ilaa 1610nm. Astaamaha ● Khasaare Gelitaan Dheer lation Go'doon Dheer ● Low PDL ● Naqshadeynta Iswaafajinta uniform Isku xirnaanta kanaal-ilaa-Kanaal Dhex Dheer Howlgal Wide: Laga soo bilaabo 1260nm ilaa 1620nm eli Kalsoonida iyo Degganaanta ● Telcordia GR-1209-CORE-2001 ...