Alaabta

  • EOC Slave EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B/EB-401-B

    EOC Addoon EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B / EB-401-B

    Qalabka terminalka EOC ee madaxa bannaan. Tiknoolajiyada HomePlug AV / IEEE 1901, waxay qaadatay Qualcomm AR7411 chip, waxay isticmaashaa bareeg hooseeya oo ka hooseeya 65MHz, waxayna lashaqeysaa qalabka taxanaha EC ee EOC madaxa-dhamaadka si loo xaqiijiyo gudbinta calaamadaha xogta Ethernet ee shabakada qaybinta coaxial. Ikhtiyaariga ah shaqada WIFI. Waxyaabaha soo-saarka 1. Xafiiska dhexe ee qaab-dhismeedka qaab-dhismeedka mideysan ayaa la keenaa, qalabkuna waa furayaa oo ciyaaraa. 2.Provide 1 KABLE calaamadda isku dhafan aqbasho RF dekedda iyo 1 signal TV saarka RF p ...
  • Outdoor 2 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Bannaanka 2 WAY TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT200B11 Tubada Qiimaha dB 4 8 11 14 17 20 20 26 26 32 32 Khasaaraha Galinta Dibedda d -dB Max) Joogtaynta Hz MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.7 0.9 0.5 0.5 0.5 0.5 0.4 0.4 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.1 0.6 0.7 0.6 0.5 0.5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 2.0 1.3 0.8 0.8 0.8 0.5 0.5 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.0 1.0 0.9 0.7 0.7 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.6 1.1 1.1 1.0 0.8 0.8 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.3 1.3 1.2 1.2 1.2 751 ~ 900 - 4.3 2.8 2.2 1.7 1.6 1.5 1.4 1.4 ...
  • Outdoor 4 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Bannaanka 4 WAY TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT400B11 Qiimaha Taabo dB 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Khasaaraha Galinta Dibedda (-dB Max) Joogtaynta Hz MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 1.2 751 ~ 900 - 4.5 3.0 2.2 1.7 1.7 1.5 1.4 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.7 1.6 Khasaaraha Khasaaraha ...
  • Outdoor 8 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Bannaanka 8 WAY TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT800B11 Taabo Qiimaha dB 11 14 17 20 20 26 26 29 32 Khasaaraha Galinta Dibedda--dB Max, Joogtaynta (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 301 ~ 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 751 ~ 900 - 4.5 3.0 2.2 1.7 1.7 1.5 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.7 Khasaaraha Dhabta I ...
  • Outdoor Splitters (5~1000 MHz)

    Kala-baxayaasha Bannaanka (5 ~ 1000 MHz)

    HT204B21, HT306B21, HT306B21 Parameter Bandwidth 2 Way 3 Way (Balanced) HT306A21 3 Way (Isku dheelitirnaan la'aan) HT306B21 Soosaarista Khasaare Ka Baxsan d -dB Max) Joogtaynta (MHz) Hoos-u-Sare Sare 5 ~ 10 4.2 6.5 7.5 11 4.0 300 4.1 5.9 7.4 3.9 301 ~ 400 4.2 5.9 7.6 4.1 401 ~ 450 4.3 6.0 7.9 4.1 451 ~ 600 4.5 6.4 7.9 4.8 601 ~ 750 4.9 7.2 8.2 4.9 751 ~ 900 5.2 7.8 8.4 5.2 901 ~ 1000 5.3 7.9 8.7 5.4 Port2- Port3 Port2- Port3 Port2- Port4 Port3- Port4 Low-Hoose-Sare Sare-u-Baxid ...
  • Outdoor Couplers (5~1000 MHz)

    Lamaanayaasha Dibadda (5 ~ 1000 MHz)

    HT100B21 Taabo Qiimaha dB Tubada 8 Tubada 12 Taabo 12 Taabo 16 Khasaare Soo Gelinta Dibedda--BB Max, Joogtaynta (MHz) 5 ~ 10 1.6 1.1 1.1 11 ~ 300 1.7 1.2 1.1 301 ~ 400 1.8 1.3 1.2 401 ~ 450 1.9 1.4 1.3 451 ~ 600 2.0 1.6 1.5 601 ~ 750 2.4 2.0 1.7 751 ~ 900 3.0 2.4 2.2 901 ~ 1000 3.5 2.7 2.5 Khasaaraha Tubada In-To-Tap-(± 1.5dB) 5 ~ 600 8.5 12.0 16.0 601 ~ 1000 8.5 12.5 16.0 Dibad-u- Taabo Xayeysiinta (dB Min) 5 10 10 20 20 22 11 ~ 600 25 26 28 601 24 750 24 26 28 751 ~ 900 21 24 25 901 19 1000 19 2 ...
  • 1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    1550nm Mini indhaha kordhiyo (ZOA1550MA)

    1.Baarka laser-ka ee qaybta muraayadaha iyo fiber-ka loo yaqaan 'er-doped fiber' ayaa laga keenaa USA. 2.Mashiinka waxaa lagu qalabeeyaa wax soo saar koronto oo qumman oo lagu kalsoonaan karo, xasilinta wareegga iyo wareegga xakamaynta heerkulka meeriska heerkulka korontada oo la hubiyo waxqabadka ugu fiican ee mashiinka oo dhan iyo nolosha dheer ee xasilloon ee laser-ka 3. Mashiinka wuxuu ku dhex-shaqeeyaa software-ka microroprocessor, oo leh kormeerka gobolka leysarka, muujinta dhijitaalka ah, digniinta cilladda, maareynta shabakadda iyo shaqooyin kale. Mar para ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet ilaa 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet ilaa 2 Fiber Switch waa 1000BASE-FX Ethernet copper warbaahinta ilaa 1000Base-TX Fiber. Bixi xal fudud oo dhaqaale si kor loogu qaado shabakad naxaas ku dhisan oo loo yaqaan 'fiber optic' si loo kordhiyo gaadhista calaamadda. Fogaanta gudbinta Fibreerka illaa 120KM. Naqshad-ku-dheel-dheel dheel, si fudud loo rakibo. Waxaa loo isticmaali karaa inuu kaligiis istaago. Astaamaha • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fiber Switch, SC • Kala-badh ama wada-xaajoodka wada-xaajoodka isku-dhafka ah ee buuxa • Wada-xaajoodka tooska ah ee 100 / 1000Mbps ee dekedda naaska • Auto MD ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet ilaa 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch waa 1000BASE-FX Ethernet copper warbaahinta ilaa 1000Base-TX Fiber. Bixi xal fudud oo dhaqaale si kor loogu qaado shabakad naxaas ku dhisan oo loo yaqaan 'fiber optic' si loo kordhiyo gaadhista calaamadda. Fogaanta gudbinta Fibreerka illaa 120KM. Naqshad-ku-dheel-dheel dheel, si fudud loo rakibo. Waxaa loo isticmaali karaa inuu kaligiis istaago. Astaamaha • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 Port Fiber Switch, SC • Kala-badh ama wada-xaajood wada-xaajood buuxa ah • 100 / 1000Mbps wada-xaajood otomaatig ah oo loogu talagalay dekedda naxaasta • Auto MDI / M ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 Port 1000Mbps Ethernet si Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch waa 1000BASE-FX Ethernet copper warbaahinta ilaa 1000Base-TX Fiber. Bixi xal fudud oo dhaqaale si kor loogu qaado shabakad naxaas ku dhisan oo loo yaqaan 'fiber optic' si loo kordhiyo gaadhista calaamadda. Fogaanta gudbinta Fibreerka illaa 120KM. Naqshad-ku-dheel-dheel dheel, si fudud loo rakibo. Waxaa loo isticmaali karaa inuu kaligiis istaago. Astaamaha • 4 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fiber Switch, SC • Kala-badh ama wada-xaajoodka wada-xaajoodka buuxa • Wada-xaajoodka tooska ah ee 100 / 1000Mbps ee dekedda naaska • Auto MDI / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 Dekeddaha 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 Ports 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch waa 1000BASE-FX Ethernet naxaas warbaahinta 1000Base-TX Fiber. Bixi xal fudud oo dhaqaale si kor loogu qaado shabakad naxaas ku dhisan oo loo yaqaan 'fiber optic' si loo kordhiyo gaadhista calaamadda. Fogaanta gudbinta Fibreerka illaa 120KM. Naqshad-ku-dheel-dheel dheel, si fudud loo rakibo. Waxaa loo isticmaali karaa inuu kaligiis istaago. Astaamaha • 2 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 Beddelka Fibirka Dekedda, Habka Keliya Faybaarka Labaad • Kala-badh ama wada-xaajood wada-xaajood oo buuxa ah • Wada-xaajood toos ah oo 100/1000 Mbps ah ...
  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    1000Mbps SFP Beddelaha Warbaahinta ZJ-GS03-PF

    1000Mbps Ethernet RJ45 oo loo beddelayo SFP Media Converter wuxuu u beddelaa fiber 100BASE-FX warbaahinta 100Base-TX copper copper ama taa beddelkeeda. Bixi xal fudud oo dhaqaale si kor loogu qaado shabakad naxaas ku dhisan oo loo yaqaan 'fiber optic' si loo kordhiyo gaadhista calaamadda. Fogaanta gudbinta Media Converter illaa 120KM. Naqshad-ku-dheel-dheel dheel, si fudud loo rakibo. Waxaa loo isticmaali karaa inuu kaligiis istaago, ama waxaa lagu rakibay shaashadda qalabka wax lagu beddelo ee 2U 14 oo leh koronto awood leh. Astaamaha • 1000Mbps Ethernet RJ45 oo loo beddelayo SFP Media Converter • Kalabar o ...
123456 Xiga> >> Bogga 1/30