Beddelashada Ethernet 1

  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet ilaa 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet ilaa 2 Fiber Switch waa 1000BASE-FX Ethernet copper warbaahinta ilaa 1000Base-TX Fiber. Bixi xal fudud oo dhaqaale si kor loogu qaado shabakad naxaas ku dhisan oo loo yaqaan 'fiber optic' si loo kordhiyo gaadhista calaamadda. Fogaanta gudbinta Fibreerka illaa 120KM. Naqshad-ku-dheel-dheel dheel, si fudud loo rakibo. Waxaa loo isticmaali karaa inuu kaligiis istaago. Astaamaha • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fiber Switch, SC • Kala-badh ama wada-xaajoodka wada-xaajoodka isku-dhafka ah ee buuxa • Wada-xaajoodka tooska ah ee 100 / 1000Mbps ee dekedda naaska • Auto MD ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet ilaa 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch waa 1000BASE-FX Ethernet copper warbaahinta ilaa 1000Base-TX Fiber. Bixi xal fudud oo dhaqaale si kor loogu qaado shabakad naxaas ku dhisan oo loo yaqaan 'fiber optic' si loo kordhiyo gaadhista calaamadda. Fogaanta gudbinta Fibreerka illaa 120KM. Naqshad-ku-dheel-dheel dheel, si fudud loo rakibo. Waxaa loo isticmaali karaa inuu kaligiis istaago. Astaamaha • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 Port Fiber Switch, SC • Kala-badh ama wada-xaajood wada-xaajood buuxa ah • 100 / 1000Mbps wada-xaajood otomaatig ah oo loogu talagalay dekedda naxaasta • Auto MDI / M ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 Port 1000Mbps Ethernet si Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch waa 1000BASE-FX Ethernet copper warbaahinta ilaa 1000Base-TX Fiber. Bixi xal fudud oo dhaqaale si kor loogu qaado shabakad naxaas ku dhisan oo loo yaqaan 'fiber optic' si loo kordhiyo gaadhista calaamadda. Fogaanta gudbinta Fibreerka illaa 120KM. Naqshad-ku-dheel-dheel dheel, si fudud loo rakibo. Waxaa loo isticmaali karaa inuu kaligiis istaago. Astaamaha • 4 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fiber Switch, SC • Kala-badh ama wada-xaajoodka wada-xaajoodka buuxa • Wada-xaajoodka tooska ah ee 100 / 1000Mbps ee dekedda naaska • Auto MDI / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 Dekeddaha 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 Ports 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch waa 1000BASE-FX Ethernet naxaas warbaahinta 1000Base-TX Fiber. Bixi xal fudud oo dhaqaale si kor loogu qaado shabakad naxaas ku dhisan oo loo yaqaan 'fiber optic' si loo kordhiyo gaadhista calaamadda. Fogaanta gudbinta Fibreerka illaa 120KM. Naqshad-ku-dheel-dheel dheel, si fudud loo rakibo. Waxaa loo isticmaali karaa inuu kaligiis istaago. Astaamaha • 2 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 Beddelka Fibirka Dekedda, Habka Keliya Faybaarka Labaad • Kala-badh ama wada-xaajood wada-xaajood oo buuxa ah • Wada-xaajood toos ah oo 100/1000 Mbps ah ...
  • 24 Port L2/L3 Managed Ethernet Switch ZJ8300-28G-4TF

    24 Port L2 / L3 Ethernet Switch ZJ8300-28G-4TF

    24 Port L2 Management Ethernet Switch, waxay bixisaa 350Gbps awoodda beddelka, waxqabadka ugu sarreeya; Haysashada waxqabadka gudbinta 96Mpps, L2 / L3 silig ‐ xawaaraha gudbinta. Naqshadda qaabku waxay bixisaa 24 dekedood 10/100 / 1000M fiber Ethernet RJ45, iyo 4 dekedood 10G SFP + slot, 1 Console port. Bixi bandwidth ku filan isu geynta iyo isdhaafsiga xogta aasaasiga ah. Isticmaalayaasha waxay dooran karaan dekadaha 10G iyadoo loo eegayo baahida loo qabo in la hubiyo shabakadda hawlgal xasilloon iyo isku xirka dheelitirka culeyska. L2 10G Maareynta ku beddelashada duubka sare ...
  • 8 Port 100Mbps Ethernet to Fiber Switch  Model ZJ-100108-25

    8 Port 100Mbps Ethernet si Fiber Switch Model ZJ-100108-25

    10 / 100M Optic Fiber Switch waa warbaahinta 100BASE-FX Ethernet copper ilaa 100Base-TX Fiber. Bixi xal fudud oo dhaqaale si kor loogu qaado shabakad naxaas ku dhisan oo loo yaqaan 'fiber optic' si loo kordhiyo gaadhista calaamadda. Fogaanta gudbinta Fibreerka illaa 120KM. Naqshad-ku-dheel-dheel dheel, si fudud loo rakibo. Waxaa loo isticmaali karaa inuu kaligiis istaago. Astaamaha • 8 Port 10 / 100M Ethernet + 1 Beddelka Fibirka Fudud, Habka Keliya Laba Fibbaar • Kala-badh ama wada-xaajood auto-gorgortan buuxa • 10/100 Mbps wada-xaajood otomaatig ah oo loogu talagalay dekedda naxaasta • Auto MDI ...
  • 4 Port 10/100Mbps Ethernet + 2 port Fiber Optic Switch Model ZJ-100204-25

    4 Port 10 / 100Mbps Ethernet + 2 dekedda Fibre Optic Beddelashada Model ZJ-100204-25

    10 / 100M Optic Fiber Switch waa warbaahinta 100BASE-FX Ethernet copper ilaa 100Base-TX Fiber. Bixi xal fudud oo dhaqaale si kor loogu qaado shabakad naxaas ku dhisan oo loo yaqaan 'fiber optic' si loo kordhiyo gaadhista calaamadda. Fogaanta gudbinta Fibreerka illaa 120KM. Naqshad-ku-dheel-dheel dheel, si fudud loo rakibo. Waxaa loo isticmaali karaa inuu kaligiis istaago. Astaamaha • 4 Port 10 / 100M Ethernet + 2 Port Fiber Switch, Single Mode Dual Fiber • Kala badh ama wada-xaajood wada-xaajood buuxa ah • 10/100 Mbps wada-xaajood otomaatig ah oo loogu talagalay dekedda naxaasta • Auto MDI ...
  • 4 Port 100Mbps Ethernet to Fiber Switch Model ZJ-100104-25

    4 Port 100Mbps Ethernet oo Fiber Switch Model ZJ-100104-25 ah

    10 / 100M Optic Fiber Switch waa warbaahinta 100BASE-FX Ethernet copper ilaa 100Base-TX Fiber. Bixi xal fudud oo dhaqaale si kor loogu qaado shabakad naxaas ku dhisan oo loo yaqaan 'fiber optic' si loo kordhiyo gaadhista calaamadda. Fogaanta gudbinta Fibreerka illaa 120KM. Naqshad-ku-dheel-dheel dheel, si fudud loo rakibo. Waxaa loo isticmaali karaa inuu kaligiis istaago. Astaamaha • 4 Port 10 / 100M Ethernet + 1 Beddelka Fibirka Fudud, Habka Keliya Labada Fibbaar • Kala-badh ama wada-xaajood wada-xaajood buuxa ah • 10/100 Mbps wada-xaajood otomaatig ah oo loogu talagalay dekedda naxaasta • Auto MDI ...
  • 2 Ports 10/100Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-100102-25

    2 Dekedaha 10 / 100Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-100102-25

    2 Ports 10 / 100Mbps Ethernet Fiber Switch waa 100BASE-FX Ethernet naxaas warbaahineed oo leh 100Base-TX Fiber. Bixi xal fudud oo dhaqaale si kor loogu qaado shabakad naxaas ku dhisan oo loo yaqaan 'fiber optic' si loo kordhiyo gaadhista calaamadda. Fogaanta gudbinta Fibreerka illaa 120KM. Naqshad-ku-dheel-dheel dheel, si fudud loo rakibo. Waxaa loo isticmaali karaa inuu kaligiis istaago. Astaamaha • 2 Port 10 / 100M Ethernet + 1 Beddelka Fibrada Furaha, Habka Keliya Faybaarka Labaad • Kala-badh ama wada-xaajood wada-xaajood buuxa ah • 10/100 Mbps wada-xaajood otomaatig ah ...